Samsun’da yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Gıda ve oyun sektöründe hizmet verecek olan “Sedir Kafe” adlı işyerinin açılışını işletmeci Berna Karaca ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Çiftlik mahallesi Akbank yanında hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına çok sayıda vatandaşlar
Karacanın yakın çevresindeki arkadaşları girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.