Bağımsız İlkadım belediyesi başkan adayı Gökhan Cıgalı, 2024 yılının tüm insanlığa barış, huzur ve hayırlar getirmesini diledi.
Belediye Başkan adayı Gökhan Cıgalı, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Sevinçleriyle, hüzünleriyle 2023 yılını geride bıraktıklarını belirten Bağımsız İlkadım belediye Başkan adayı Gökhan Cıgalı mesajında şunları kaydetti:
“2024 yılına kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Yeni yılda da, Samsun İlkadım’ın gelişmesi, kalkınması ve her alanda, daha ileri seviyeye ulaşması noktasında, büyük bir gayret ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2024 yılının ülkemiz ve tüm insanlık için öncelikle sağlık, huzur ve bereket getirmesini dilerim.”
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.