İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın yanına gelen yaşlı bir vatandaş, 5 senedir bekar olduğunu söyleyerek kendisine eş bulmasını istedi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Yılmaz, “Ben nereden bulayım sana karıyı. Benim işim değil o ya.” yanıtını verdi.
BAŞKAN ADAYININ YANINA YAKLAŞIP EVLENMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ
İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz vatandaşları ziyaret ettiği esnada ilginç anlar yaşandı. Yaşlı bir vatandaş Yılmaz’ın yanına yaklaşarak evlenmek istediğini söyledi.
“BEN NEREDEN BULAYIM SANA KARIYI”
Yılmaz’ın kulağına eğilen vatandaş, “5 senedir bekarım. Bana uygun bir eş bul.” dedi. Vatandaşın talebi karşısında çok şaşıran Yılmaz gülerek, “Ben nereden bulayım sana karıyı. Benim işim değil o ya.” yanıtını verdi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.