MHP Canik 4. Olağan Kongresi’nde Mevcut başkan Süleyman BALTACI 136 oy ile ilçe başkanı olarak seçildi. Kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Programa İl başkanı Burhan Mucur,Asarcık belediye başkanı Şerif KILAVUZ Mhp eski il başkanları ve MHP yöneticileri katıldı.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.