Havza İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hakan Kursal’dan YKS’ye Girecek Öğrenciler İçin Mesajında
Sevgili Gençler ;
YKS Hayat boyunca gireceğiniz sınavlardan sadece birisi,zorlandığınız,bunaldığınız anlarda kendinize inanın ve kurduğunuz hayallere tutunun..Gireceğiniz sınavda tüm emeklerinizin,uykusuz gecelerinizin karşılığını almanız dileğimle…
Sizlere sakinlik ve basarılar diliyorum. Hayat yolunuz ışıkla dolsun…
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.