Milli Yol Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Gökhan CIGALI yerel seçim yarışında bizde varız dedi.
Siyasi hayatına 2019 yerel seçimlerde meclis üyesi adayı olduktan sonra kendisine ve İlkadım haklına yapılan haksızlıklara boyun eğmeyerek İyi Partiden istifa ederek,bağımsız olarak yoluna devam etti.Tek Parti Samsun İl başkanlığı görevine getirildi ve 2023 genel seçimlerine yoluna bağımsız aday olarak yoluna devam etti.
2024 yerel seçimlere Milli Yol Partisi İlkadım belediyesi başkan adayı olarak seçim yarışına girerek,bizde bu yarışta bizde varız dedi.Biz de vatandaşın desteğine talibiz ve önümüzdeki dönem için şehirlerin MİLLİ YOL PARTİSİ belediyeciliğiyle tanışması için çalışmalarımızı yapıyoruz.
31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere değinen İlkadım belediye başkan adayı Gökhan CIGALI “Malumlarınız olduğu 2023 seçimlerinde de bağımsız aday olarak çıktım. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde de seksen bir vilayetin tamamında kendi adaylarımızla, kendi parti logomuzla seçimlere katılacağız. Samsun’da da ilk defa seçime giriyoruz. Samsun’da meclisi adaylarımız bütün ilçelerimizde merkezde ve ilçelerimizde yine belediye başkan adaylarımız var. Bu yarışta biz de varız. İnşallah biz diyoruz ki bizim meselelere yaklaşımımız insanı merkeze alan ve adaleti inceleyen, adaleti gerçekleştiren hedefi olarak ilan eden bir siyasi anlayışla memleketimize hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.