Samsun milletvekili Murat Çan , Samsun basınının köklü gazetelerinden “Samsunumhaber medya grubunu” ziyaret etti.
İlkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışı içerisinde 10 yıldır Samsun’a hizmet eden Samsunumhaber medya grubu internet gazeteciğini bugünlere gelmesinde emeği geçenleri tebrik eden Çan, gazetenin sahibi Aykut Soydemir’in şahsında tüm ekibine yeni yayın dönemlerinde başarılar diledi.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Samsunumhaber medya grubunun 10 yıllık serüvenini anlatan yönetim kurulu başkanı Aykut Soydemir, nazik ziyareti için Samsun Milletvekili Murat Çan’a teşekkür etti.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.