Bu zor işe talibim.İnşallah AK Partimiz uygun görür, aday gösterilirsem ve halkımızda teveccüh gösterirse, sorunlarını birlikte konuşacağımız ve birlikte çözüm üreteceğimiz bir belediye yönetim biçimiyle başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacağız.
Önemli olan birlik ve beraberliğimizi toplumumuzun tüm katmanlarında tesis etmektir. Amacımız; kamu binalarımızı, belediyemizi, herkesin sahiplendiği gönül diyarlarına çevirmektir. Önemli olan çıktığımız bu yolda bize güç ve kuvvet veren vatandaşlarımızın hayır duası ve tebessümü olacaktır.
Aday Adaylığı açıklamamın ardından bizi her yönüyle bu göreve yakıştıran, destek veren canı gönülden destekleyen İlkadım ilçemizin güzel insanlarına ve teşkilatımızın tüm kademelerine teşekkür ederim.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.