AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Çınar’ın, meclis üyeliğinin yanı sıra Hak-İş’e bağlı Öz-Sağlık İş Sendikası Bolu Şube Başkanlığı görevini yürüttüğü belirtildi.
Çınar’ın ulusal ve yerel gündemde yer alan açıklamalarının ardından parti içi kurullarda istişare ve değerlendirmelerin yapıldığı anlatılan açıklamada, Çınar’ın, meclis üyeliğinden affının istendiği bildirildi.
Gelişmeler üzerine Çınar, meclis üyeliğinden istifa etti.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.