Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Süper Lig ekibi İstanbulspor, TFF 3. Lig ekibi Kepezspor’a 3-2 yenilerek turnuvadan elendi.
KEPEZSPOR KAZANDI
Necmi· Kadıoğlu Stadyumu’nda oynanan ve uzatmalara giden maçı Kepez Belediyespor 3-2 kazanarak bir üst tura adını yazdırmayı başardı.İSTANBULSPOR ELENDİBu sonuçla birlikte 3. Lig ekibi Ziraat Türkiye Kupası’nda bir üst tura yükselirken, Süper Lig ekibi turnuvaya veda etti.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.