Samsun’un Havza ilçesinde sanayi sitesindeki bir iş yerinde oksijen tüpünün alev alması nedeni ile hasar meydana geldi.
Havza Küçük Sanayi Sitesi’nde Mecit Demirhan’a ait kaporta atölyesinde henüz bilinmeyen nedenle oksijen tüpü alev aldı.İhbar üzerine olay yerine sevk edilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Havza İtfaiye Amirliğine ekipler alevlere müdahale ederek yangını büyümeden söndürdü.
İş yerinde ve içeride bulunan bir araçta hasar oluştu.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.