Samsun’un Kavak ilçesinde otomobil ile ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre,
Şeyhli Mahallesi’nde M.Ş.’nin (37) kullandığı 55 GA 743 plakalı otomobil ile Ş.G. (35) yönetimindeki 55 AAC 975 plakalı ticari araç çarpıştı. Kazanın şiddetiyle araçlar savrulurken, ihbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Kazada sürücüler ile birlikte her iki araçta yolcu olarak bulunan B.Ç. (52), S.G. (40) ve H.G. (48) yaralandı. Yaralılar, olay yerindeki ilk müdahalelerin ardından sağlı ekiplerince çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.Jandarma ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.