Samsun’un Asarcık ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı. Mustafa Şahin yönetimindeki 55 GA 743 plakalı otomobil, Asarcık-Kavak kara yolu Kavak mevkisinde Şuayip Gün idaresindeki 55 AAC 975 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı.
Kazada sürücüler ile hafif ticari araçtaki 3 yolcu yaralandı. Haber verilmesi üzerine bölgeye jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri yönlendirildi. Yaralılar, sağlık ekiplerince Kavak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Asarcık’ta öğretmen olarak görev yaptığı öğrenilen sürücülerden Mustafa Şahin, burada yapılan müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.