Ovacık Mahallesi’nde düzenlenen asker uğurlama törenine davetli olarak katılan Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli çarşı ve mahalle bekçisi A.A, iki grup arasında çıkan kavgada tarafları ayırmak isterken vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakla yaralandı.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından A.A’yı Çarşamba Devlet Hastanesine kaldırdı. Yaralı daha sonra, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Polis ekipleri, olaya karışan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.
A.A’nın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.