Ailesiyle Yalı Mahallesi 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu civarında denize giren İlyas Sait Dündar’ın boğulma tehlikesi geçirmesi üzerine o sırada olay yerinde olan vatandaşlardan Murat A, Dündar’ı kurtarmak için denize girdi. Murat A’nın da boğulma tehlikesi geçirmesi üzerine cankurtaran ekiplerince sudan çıkarıldı.
Murat A, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.
Denizde kaybolan İlyas Sait Dündar için Samsun Emniyet Müdürlüğü dalgıç polisleri ve Samsun Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri arama çalışması başlattı.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.