SAMSUN’un İlkadım ilçesinde, hafif ticari araç ile geldikleri sokakta yürüyen Cevdet G.’yi (27) pompalı tüfekle yaralayan 4 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
Olay, dün akşam, İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana geldi. A.K.T. (21), E.T. (24), B.Ç. (26) ve M.B. (23), hafif ticari araçla gelip sokakta yürüyen ve daha önce küfürleşmeden dolayı husumetli oldukları Cevdet G.’ye pompalı tüfekle ateş edip kaçtı. Cevdet G. baldırından yaralandı. İhbarla bölgeye gelen ambulansla yaralı, sağlık ekipleri tarafından Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne götürülüp tedaviye alındı. Olayla ilgili çalışma yapan polis, şüphelileri 1 saat içinde yakalayıp gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 4 şüpheli, bugün adliyeye sevk edildi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
14 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.