Basketbol Süper Ligi’nin 3’üncü haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor sahasında Samsunspor’u ağırladı. Muradiye Spor Salonu’da oynanan müsabaka Manisa BBSK’nın 90-60 üstünlüğüyle sona erdi. Ev sahibi ekip, karşılaşmanın ilk periyodunu 27-18 devreyi ise 46-34 önde tamamladı. 3’üncü periyotta da rakibinin kendisini yakalamasına izin vermedi ve son periyoda 67 44 önde girdi. Üstün oyununu final periyodunda da devam ettiren Manisa ekibi, karşılaşmadan 90-60 galip ayrıldı. Ev sahibi ekipte Roberson 18 sayıyla yıldızlaştı. Konuk ekipte ise Göktuğ’un 15 sayısı mağlubiyeti engellemeye yetmedi.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
13 gün önceGÜNDEM
13 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.