‘Hastamızı hastaneye götüreceğiz’ bahanesiyle emanet aldıkları araçla hırsızlık yaptılar Samsun’da 2 kişi ‘hastalarına hastaneye götürme’ bahanesiyle aldıkları emanet araçla 2 ayrı mahalleden motosiklet çaldı.
“Hastamızı hastaneye götüreceğiz” bahanesiyle emanet aldıkları araçla hırsızlık yaptılar
SAMSUN – Samsun’da 2 kişi ‘hastalarına hastaneye götürme’ bahanesiyle aldıkları emanet araçla 2 ayrı mahalleden motosiklet çaldı.
Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Küçükkolpınar ve Esenevler Mahallelerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 ayrı mahalleden 2 adet motosiklet araca yüklenerek çalındı. Olay polis haber verildi. Atakum İlçe Emniyet müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili K.O.’yu yakalayarak gözaltına aldı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen K.O. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. Olayla ilgili bir kişinin arandığı öğrenildi.
Söz konusu şahısların bir arkadaşları aracılığıyla hastaları olduğunu ileri sürüp ‘hastayı hastaneye götürme’ bahanesiyle emanet aldıkları hafif ticari araçla çaldıkları motosikletleri yükleyip götürdükleri ortaya çıktı.
Soruşturma devam ediyor.
BELEDİYE HABERLERİ
6 gün önceSAĞLIK
6 gün önce3. SAYFA
7 gün önceGENEL
12 gün önceGÜNDEM
12 gün önce3. SAYFA
15 gün önce3. SAYFA
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.