KÜNYE

                                                         İmtiyazSahibi 

                                                                   AYKUT SOYDEMİR

Genel Yayın Yönetmeni / Genel Yayın Yönetmeni

AYKUT SOYDEMİR

samsunumhaber@gmail.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

ALPEREN CARUS

Reklam / Reklam

AYKUT SOYDEMİR

samsunumhaber@gmail.com

0530 790 16 99

Gizlilik Politikası
© Copyright 2013 samsunumhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları samsunumhaber.com’a aittir. SamsunumHaber.com sitesindeki tüm materyaller, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım, tasarım ve telif hakları 5846 dizi yasa telif hakları korunmaktadır. Samsunumhaber.com’un yazılı bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanma.
Www.samsunumhaber.com’daki harici linkler ayrı birleşik açılır. Yayınlanmış yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Samsunumhaber.com’da hiçbir şey yapmadan, bir gün değişikliğe gidebilir.

Gizlilik Politikası Bilgileriniz, yasaların izin verdiği veya gerekli olduğu durumlar dışında (örneğin, devlet organları ve kanun uygulayıcı kurumlar) gizli tutulacaktır. Genel olarak bilgilerinizi sadece samsunumhaber.com adresinde kullanacağız. Ancak, bazen, samsunumhaber.com bilgilerinizi işlemek için üçüncü tarafları kullanır. Samsunumhaber.com, bu üçüncü tarafların talimatlarına sıkı sıkıya uyulmasını gerektirir ve samsunumhaber.com, kişisel bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına açıkça izin vermedikçe kişisel bilgilerinizi kendi ticari amaçlarınız için kullanmamanızı gerektirir. Samsunumhaber.com ile etkileşimde bulunduğunuzda, bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alırız. Bülten gönderdiklerini bize takip etme, Samsunumhaber.com ve hizmetleri hakkında iletişim kurabileceğimizi anlatıyoruz. Samsunumhaber geçersiz olsun. adresler toplu ödeme ve IP adresleri topluyoruz. Ödeme ilgili daha fazla.