Cemal Ceyhun Karaca, Güven tazeleyen İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, Tekkeköy İlçe Başkanı Gülay Aydın ve Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz’ı kutlayarak başarılar diledi.

0
14

Alaçam, İlkadım ve Tekkeköy kongrelerinin ardından bir açıklama yapan Cemal Ceyhun Karaca, Güven tazeleyen İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar, Tekkeköy İlçe Başkanı Gülay Aydın ve Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz’ı kutlayarak başarılar diledi.

Kongre süreçleri ile ilgili olarak da bir açıklama yapan Ceyhun Karaca; ” İYİ Parti’nin kurucularından ve 2015 / 2016 yıllarında olağanüstü kurultay süreçlerinde Meral Akşener lehine imza veren delegelerdenim. O dönem hangi baskılar altında mücadele verdiğimizi, ne tür zorluklarla bu günlere geldiğimizi o tarihlerde omuz omuza mücadele verdiğimiz arkadaşlarımız çok iyi bilir. İYİ Parti o günlerde herşeyi göze alan yol arkadaşlarımızın olağanüstü mücadeleleri ile kuruldu ve bugünlere geldi.

Kurulduğumuz günden itibaren mücadeleden asla vazgeçmedik ve tüm baskılara rağmen geri adım atmadık. Kurucu Genel Başkanımız Meral Akşener , İl Başkanımız Ömer Süslü ve yol arkadaşlarımızla birlikte hiçbir baskıdan yılmadık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ”medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” sözünü ilke edinerek bugünlere geldik. Her siyasi oluşum gibi başarılara doğru mesafe alındıkça, saf değiştirenler, önce karşı çıkıp mesafeler ve mevziler alındıkça yer kapmak, aramıza nifak sokmak, kişisel ikballeri uğruna ve küçük hesaplar içinde olanlar aramıza karışmak düşüncesinde olabilir. ” dedi.
Küçük hesaplari ayrıştırma, birlik ve beraberliği bozma çabası içinde olanlara asla fırsat vermeyeceklerini ifade eden Ceyhun Karaca, “Bölme ayrıştırma, ötekileştirme çabalarını birlik ve beraberliğimizle, dayanışma ile, kuruluşumuzdan bu yana gelen yol arkadaşlığımızın sadakati ve gücü ile bu tür girişimlere dur diyeceğiz. Emek verenlerin emeklerini unutmadan, onlara haketikleri değeri vererek her zaman gönlümüzü ve kapılarımızı açtık, açmaya devam edeceğiz. Çıkmış olduğumuz bu kutlu mücadelede omuz omuza çalışarak, genç, dinamik, yenilikçi ve değişimden yana olarak İYİ Parti Kadrolarını önce Samsun, Sonra Türkiye’de iktidara taşıyacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here