Chp’de seçim yarışı kızışıyor. Fatih Türker’de aday.

0
48

CHP Samsun İl Başkanlığı için yarış tüm hızıyla devam ediyor. CHP İlkadım eski Başkanı Fatih Türkel, CHP İl Başkanlığı  binasında partililerinde katıldığı toplantıda İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Türkel, partililere seslendiği konuşmasında “Yoğun hava muhalefeti nedeniyle yanımızda olamayan arkadaşlarımız var. Gönüllerimiz o arkadaşlarımız ile birlikte. Partimiz için yıllarca emek verdik. Her kademede hizmet ve görev aşkıyla çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğim. CHP’nin ilelebet önderi ve lideri Mustafa kemal Atatürk’tür. Sarı saçlının liderliğinde iktidara yürümek için Samsun’dan İl Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum. 14.700 üyesi ile Karadeniz’in en büyük teşkilatının olduğu Samsun’dan iktidara yürümeyi taahhüt ediyorum” dedi.

Partililere seslendiği konuşmasında bazı sözler de veren Türkel, açıklamasının devamında Ak Parti, gecekondu sofralarında kuruldu. Dün gecekondu sofralarında partisini kuranlar bugün o gecekondu sofralarını unuttular. Gecekondularda yaşayanlar kara günlere dönderildiler” dedi. Türkel, 2 yıl boyunca CHP İl Başkanlığını basamak olarak kullanmayacağını ifade ederken başkanlığı basamak olarak kullanmayacağını belirtti.

Türkel, partilere seslenerek “buradan size söz veriyorum. Bugün burada il başkanlığı için adaylığımı açıkladım. Delegasyonumuz bizi bu göreve layık görmez ise CHP teşkilatlarında düz bir üye olarak çalışmaya devam edeceğim. Burada basının önünde sizlere söz veriyorum. Eğer bu göreve layık görülürsem iktidar yolunu Samsun’dan tekrar başlatacağım” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here