Samsun’da AK Partili Atakum Belediyesi Meclis üyesi Recep Kemal Certel. Buyur sana kapı gibi ispat.

0
87

Samsun’da AK Partili Atakum Belediyesi Meclis üyesi Recep Kemal Certel, CHP’li Atakum Belediyesini içki ruhsatı olmayan belediyeye ait bir tesiste içkili kutlama yapıldığı gerekçesi ile eleştirirken, aynı tesiste belediye AK Partiyken de içkili kutlama yapıldığı iddia edildi.

Samsun’un Atakum İlçe Belediyesi Meclis toplantısında AK Partili Meclis üyesi Recep Kemal Certel, belediye başkanı Cemil Deveci’nin AK Parti döneminde de belediye tesislerinde içkili yemekler verildiği yönündeki iddiasına ispat istemişti.
CHP’li Atakum Belediyesi Meclis toplantısında 29 Ekim Cumhuriyet Kutlamaları için Atatürkçü Düşünce Derneğine tahsis edilen belediyeye ait bir tesiste içki içildiğini gündeme getirerek, “İçki ruhsatı olmayan bir yerde içki içilmesi usule ve hukuka uygun mudur değil midir” diye soran AK Partili Meclis üyesi Recep Kemal Certel’e Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, aynı tesislerde AK Parti döneminde de içkili yemekler verildiğini gündeme getirmişti.
Cemil Deveci’nin bu iddiasına yanıt veren AK Partili Meclis üyesi Certel ise bu iddianın doğruluğunun kanıtlanması için “Bize saati ve tarihi söyleyin” karşılığını vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here