Suat Çakır, Besim Durmuş’un Samsunspor’da ki Durumunu Açıkladı!

0
509

Samsunspor Haber – Spor Toto 1. Lig’in 25. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Samsunspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Besim Durmuş nezaretinde yapılan antrenmanda Samsunspor kondisyon ve taktik çalışmaları yaptı.

Sakat olan Samed Kılıç takımdan ayrı düz koşu yaparken 1. Lig karmasına giden Muhammet Beşir dışında tüm oyuncular antrenmana katıldı.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, “Engin hoca pazartesi günü istifa etti. Biz de altyapı koordinatörümüz, Samsunspor’a yabancı olmayan, inandığımız güvendiğimiz Besim hocamızı göreve getirdik. Takımda hava iyi, sorun yok. İnşallah bu hafta bunu sonuca yansıtırız. Rizespor’u yenmek için sahaya çıkacağız. Bir ana önce aşağıdan kurtulmak istiyoruz. İleride ne olacağı belli olmaz. 34 puanlı takımlar bile hala düşme sıkıntısı içinde. O yüzden biz kazanmak zorundayız. Hafta, hafta kazanarak gitmek istiyoruz” dedi.

İYİ MÜCADELE ETMEDİK

Alt tarafta puanların birbirine yakın olmasının takımda sıkıntı yaşatıyor mu sorusuna Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, “Bana göre stres değil de motive oluşturuyor. Bugünde kaptanlarla sohbet ettik. Daha sıkı sarılmamız gerekiyor. 5 haftayı iyi geçirmiştik. Balıkesirspor maçı kötü oldu. İyi mücadele etmedik. Bundan sonraki haftalarda daha iyi mücadele ederiz. Yabancıları kazanmak istiyoruz. Son ana kadarda bunun için savaşacağız. İnşallah onları da kazanırız, katkı sağlarlar.

FUTBOLCULARA DUYURDUK

Besim Durmuş’un durumunun sorulması üzerine Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, “Kayyım heyeti olarak henüz toplanmadık. Toplandığımız zaman kararı alacağız. Sene sonuna kadar devam edeceğizi futbolculara da duyurduk” diye cevapladı.

ÇOK ÖNEMLİ BİR MAÇ

Bilet fiyatlarının Ankaragücü maçı ile aynı olduğunu belirten Suat Çakır, “Tüm taraftarımızı maça bekliyoruz. Çok önemli bir maç. Rizespor iyi bir takım. Biz yenmek için sahaya çıkacağız ve inşallah da yeneceğiz. Başka çaremizde yok zaten” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Samsunsporluyuz.Com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here