Samsun Genç İş adamları Derneği Tebrik Etti…

0
658

23. Yaz İşitme Engelli Olimpiyatları (DEAFLYMPİCS) organizasyonu rüzgarı şehrimizde çok keyifle esmeye başladı. Gelecek olan 108 ülkeden 5.100 sporcu ve bunların beraberindeki aileler, basın mensupları, teknik destek ekipleri dahil güzel samsunumuzun tanıtılmasına ve yurt dışında bilinirliğinin artırılması için çok önem arz eden elçiler olacaktır. Olimpiyat oyunlarının şehrimize ekonomik ve sosyal anlamda çok ama çok ciddi katkıları hissedilmiş durumdadır. Catering ten hizmet sektörüne, araç kiralamalardan mekan rezervasyonu ve reklam şirketlerine kadar birçok alanı içeriyor.

Biz Samsun Genç İş adamları Derneği olarak bunu çok önemsiyoruz ve biliyoruz ki olimpiyatlar için kurulan bu tesisler, spor alanları yol vb. çalışmalar Samsun’ da deaflympics sonrasında da birçok büyük şampiyona ve spor organizasyonlarının da müjdecisi olacaktır. Spor kenti Samsun olarak da bizlere düşen, gelecek olan sporcu ve misafirleri Anadolu sıcaklığı, Karadenizli misafirperverliği ile ağırlamamızdır.

Bu önemli organizasyonun ve bundan sonra gerçekleşecek spor etkinliklerinin Samsun’da yapılmasında en önemli çaba, gayret ve emek başta T.C. Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Akif Çağatay KILIÇ’ ındır. Kendilerine şahsım ve Genç iş adamları Derneği olarak şükranlarımızı sunuyorum. Organizasyon süresince gerekli her konuda desteklemeye hazır olduğumuzun bilinmesini arz ediyorum.

Sayın Valimiz’ e de bu vesile ile şehrimize hoş geldiniz derken Valimiz Sn. Osman KAYMAK ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yusuf Ziya Yılmaz’ a Genel Koordinatörümüz Sn. Serkan Baltacı’ya şimdiden emekleri için teşekkür ediyor kolaylık ve başarılar diliyorum.

TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYESİ Ve SAMSUN GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI

SAVAŞ GÖMEÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here